به سایت حوزه معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان خوش آمدید
جمعه ٠٤ مهر
صفحه اصلی > اخبار سایت 
اخبار > افزایش محتوای آموزش مجازی از 30 محتوا به بیش از 11 هزار محتوا در دوره کرونا


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزشی دانشگاه گفت:

افزایش محتوای آموزش مجازی از 30 محتوا به بیش از 11 هزار محتوا در دوره کرونا

 

معاون آموزشی دانشگاه از افزایش محتوای آموزش مجازی از 30 محتوا به بیش از 11 هزار محتوا در دوره کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه، دکتر فرهاد فراهانی درششمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه که با حضور معاونان آموزشی دانشکده ها برگزارشد با اشاره به تقویم آموزشی دانشگاه، توجه جدی به آموزش مجازی، تسهیل در امور دانشجویان در دوره کرونا اظهار کرد: ما به مرحله جدیدی  از آموزش وارد شده ایم و همه برنامه ریزی های ما تحت تاثیر تعطیلی دانشگاه قرار گرفته است و این شرایط جدید برنامه خاص خود را می طلبد به همین منظور روسای دانشکده ها با همکاری معاونان آموزشی خود باید برای نیمسال تحصیلی آینده  برنامه ریزی ویژه ای داشته باشند و آن را ارائه دهند.

وی به بعضی از مشکلات آموزش مجازی در حوزه بالین اشاره کرد و افزود: آموزشهای بالینی با توجه به حساس بودن آن باید جدی گرفته شود و این تعطیلات پی در پی مشکلاتی را برای آموزش بالینی به وجود خواهد آورد.

 معاون آموزشی دانشگاه در ادامه با تاکید بر توجه جدی به آموزش مجازی  و اهمیت کمیت محتوای آموزشی بار گذاری شده در سامانه گفت: هیئت علمی ها باید همه درسها  و محتواهای آموزشی را در قالب ابزارهای مختلف آموزشی در سامانه بارگذاری کنند و فقط به بارگذاری در حد جزوه و یا کتاب اکتفا نکنند.

 فراهانی با تاکید برنظارت و ارزشیابی آموزش مجازی در سال تحصیلی جدید اظهار کرد: همه دانشکده ها شورای نظارت و ارزشیابی آموزش مجازی را فعال کنند و از طریق این شورا از همه فعالیتهای آموزش مجازی بازدید و نتیجه را ارزیابی کنند.

وی به افزایش محتوای آموزش مجازی از 30 محتوا به بیش از 11 هزار محتوا اشاره کرد و افزود: عمده مشکل در آموزش مجازی در گروه بالین است و پیکره دانشگاه در این حوزه خوب عمل کرده است.

معاون آموزشی دانشگاه افزود: سالتحصیلی جدید از 15 شهریور ماه آغاز و دانشجویان برای ورود به دانشگاه در دو گروه ساماندهی خواهند شد.  

 

 


١٢:٣٠ - يکشنبه ٥ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٥٧٤٥    /    تعداد نمایش : ٣٥پا صفحه

آدرس: همدان، خیابان شریعتی، چهار راه شریعتی روبروی تالار مرمر، ساختمان شماره چهار، معاونت آموزشی دانشگاه

تلفن: 32510185-32511953 - 081             نمابر: 32520203 - 081                وب سایت:Dme.Umsha.ac.ir

سال 1399: « جهش تولید »

تمامی حقوق سایت متعلق به معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان می باشد.

Copyright © 2017-2018 Hamedan University of Medical Scinces - All rights reserved